LİG SHİNJİ BAŞLIYOR!

-Açık konuşayım maç oldukça dengeli başladı. Orta sahada tam bir horoz dövüşü vardı adeta. Zaman zaman uzun top demiyor zaman zaman kısa paslar ile içeri girmeye çalışıyorduk. Ancak bir yolunu bulup tehlike yaratamıyorduk. Durum Antalyaspor içinde öyleydi.
-Derken Gökhan harika bir koşu yaptı. Boffin tabiri caizse “BOŞ” bir hareket ile penaltı yaptı. %100 doğru bir penaltı var ortada.
-İlk golün sayılmamasına anlam veremiyorum. Madem bir kral uygulanacak 2.penaltı da sayılmamalıydı. Orda da hem bizden hemde rakipten oyuncular içeri girdi.
-Golü bulduk artık oyunun avantajı ve kontrolü bize geçti. Neden mi? Artık oyun çözülmüştü. Eski zamanlardaki gibi paslaşmaya başladık. Bir anda Dorukhan’ın harika şutu ile fark 2 oldu. Bu gole ayrı bir parantez açmak istiyorum. Caner sürekli ortaya çalıştı. Bir kaç pozisyonda pas yaptı ve 2.gol de pas yapmanın önemini gördük.
-Derken birden bire Ljajic harika frikik seken top Atiba çok temiz vuruş.Frikiklerin bir futbol maçı için ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk.
-2.devreye salık başladık. Maç bizde kafasıyla başladık. Karius’un önü kalabalık olduğu için topu göremedi ve gol yedik. Bu yüzden Karius’a söz söyleyemeyiz.
-Lens Dorukhan Ljajic Vida harika performanslar sergilediler.
-Ljajic takımda kontrolü eline aldı ve yönlendirdi takımı. Lens maçtan önce takım konuşmasını yaptı. Artık takımda olumlu hava ve doğru yönlendirme var.
-Gelin gelelim KAGAWA’ya
-Bakınız Benzia Belhanda gibi mevkidaş oyuncuların sene başından beri toplasanız 5 şutu var yok. Kagawa tertemiz akıllıca iki şut ve iki gol. 3 dakika 2 gol! Hele Larin’e attığı pastaki klas anlatılamaz.
-Sahada birden çok maestro var artık Beşiktaş’ta…
-Shinji ligde KAGAWA zamanı.

-Master 1903

Yorum Gönder

Navigate