Büyük Beşiktaş Yürüyüşü Oluşumu Manifesto’sunu açıkladı.

Büyük Beşiktaş Yürüyüşü oluşumu bugün sabah saatlerinde Dedeman Otel’de basına açıklamalarda bulundu.

Büyük Beşiktaş Yürüyüşü KİMDİR ?

Beşiktaş’ın değerlerini korumak ve bunları yeni nesillere aktarmak için bir araya geldiklerini, Beşiktaş’ın çıkarlarını korumayı amaç edinen, Beşiktaş’ın geleceği tehdit eden mali sorunların aşılmasını amaçlayan, giderek aşınan değerlerin korunması ve geliştirilmesi için güçlerini birleştiren gönüllü bir oluşum.

Büyük Beşiktaş Yürüyüşü’nün AMAÇLARI ?

Yozlaşan, ayrıştıran, sportif başarıya, paraya gereğinden daha fazla önem veren sisteme karşı dik duruş göstermek.

Beşiktaş’ın tüzüğü, geçmişten beri süregelen teamülleri, geleneği ve saygı çerçevesinde oluşan bir değerler bütününü savunmak.

Bizleri birbirimizden uzaklaştıran ”gizli gündem” ya da ” komplo teorileri” paranoyasından uzak, muhalif düşüncelerin ceza/güç/istismarla Beşiktaş’ımızdan uzaklaştırıldığı bir yönetim ve idare anlayışını reddetmek.

Büyük Beşiktaş Yürüyüşü’nün bütün Beşiktaş’lı taraftarlara mesajı ;

Bu değerleri savunan tüm Beşiktaş’lıları birlikte hareket etmeye çağırıyoruz. Öylesine kritik bir süreçten geçiyoruz ki ayrılık ve gayrılıkları unutmak, Beşiktaş’ı ve geleceğini savunmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Unutmayalım ki ; birliği sağlayamazsak, arkamızda konuşulacak bir hikayemiz olmayacak.

İşte onun içindir ki çağrımıza kulak verin , gelin Büyük Beşiktaş Yürüyüşünü başlatalım. Omuz omuza, kol kola hep beraber Beşiktaş’ı Şeref Bey’in dürüstüğü, Baba Hakkı’nın mücadele azmi ve Süleyman Seba’nın onurlu duruşuyla yeniden kuralım.

Büyük Beşiktaş Yürüyüşü Fikret Orman’ında bu oluşuma imza atmasını talep etti.

”Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’da bu oluşumda fikirlerini sunmalıdır. İsteriz ki Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’da imzasını atsın, önemli olan isimler değil değerlerdir” denildi.

Hadi Beşiktaş’lı sende imzanı at, destek ver

İMZA ATMAK İÇİN TIKLA!

1 Comment

  1. Serkan Atalay Reply

    Destegimiz var..Onemli Olan Besiktaştır..
    Yeni degerler yeni gelecek planları olanların yanindayim..
    Serkan Atalay.

Yorum Gönder

Navigate